Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
EXE GREEN HOLDING CARIERE

Inginer instalații mecanice HVAC

Candidatul Ideal:

  • Studii superioare tehnice (instalații construcții);
  • Experiență minim 2 ani în execuție lucrări de instalații mecanice (sanitare, HVAC, incendiu);
  • Cunoștințe solide tehnice (instalații și echipamente mecanice);
  • Autorizație RSL/RVT constituie un avantaj;
  • Spirit de inițiativă, lucru în echipă, lucru la înălțime, responsabilitate, abilități de comunicare;
  • Disponibilitate pentru deplasări – Jobul necesită deplasări într-unul din șantierele din țară.

Descrierea jobului

  • Organizează activitatea echipelor și coordonează execuția lucrărilor;
  • Urmărește realizarea lucrărilor și controlează calitatea lucrărilor executate;
  • Întocmește necesarul de materiale pentru execuție;
  • Urmărește utilizarea în lucru a echipamentelor de muncă;
  • Răspunde de respectarea graficului de execuție;
  • Păstrează legătura cu reprezentanții beneficiarului în șantiere;
  • Extragerea și verificarea listelor de cantități din planuri în vederea decontării lucrărilor;
  • Răspunde de calitatea execuției și de implementarea corectă a proiectului în conformitate cu documentația de execuție și legile în vigoare;
  • Întocmește cartea construcției împreună cu RTE și dirigintele de șantier;
  • Asigură condiții pentru protecția muncii;
  • Asigură asistență tehnică.

Formular de aplicare